Přeskočit na hlavní obsah

Vánoční cedulky

V následujících dnech bude každý nakupovat a balit dárky. A protože už mnohdy je v tomhle ve skluzu, na jmenovky většinou zapomene a jméno napíše rovnou na balící papír. Udělala jsem pro vás tedy pár cedulek, které stačí jen stáhnout, vytisknout, nadepsat a připevnit na dáreček. 
Pokud si je stáhnete, budu ráda když postnete fotku na instagram s vánočním dárečkem a napíšete k tomu hashtag #sonrisatag
Přeji hodně štěstí s balením! ♥Mějte se v lásce,

Komentáře

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

RECENZE: Aussie - Šampon Miracle Shine

Šampon od Aussie - Miracle Shine obsahuje perlový prášek, ten by měl způsobit lesk vlasů, a australský ženšen, který má vlasy posílit a dodat jim energii. 

Kryštof - Srdcebeat

Dnes se spousta lidí konečně dočkalo nového CD kapely Kryštof. Nové album nese název Srdcebeat. Jedno z nejvíce žádaných cd se dnes začalo prodávat v T-mobile prodejnách.
Pakliže máte rádi Kryštofy a nemáte cd (či přemýšlíte o koupi), koukněte se níže. :)

INSPIRACE: Ofina

Před dvěma lety jsem ofinu ostříhanou měla, nechodila jsem ji průběžně zkracovat do stejného tvaru, a tak mi za ty dva roky dorostla na stejnou délku mých vlasů. Ještě ke konci starého roku (2016) jsem si ji nechala ostříhat znovu, možná, že jsem ji chtěla trošičku jinak, ale zatím jsem docela spokojená. Jen musím přiznat, že je to opravdu pracnější s ní než bez ní.