Přeskočit na hlavní obsah

RECENZE: Avon - Černá minerální maska

Miluji tuhle pleťovou masku! Myslím, že už mám druhé balení, a protože mi už dochází budu si rozhodně objednávat další.
Je to maska s minerály, které vstřebávají přebytečný maz, a jílem, který čistí póry a zanechává pleť vyčištěnou a matnou. - Tak tohle mají napsané na Avon stránce a já bych se pod to mohla podepsat!Maska má černou barvu a je mazlavé konzistence -já ji třeba nanáším štětečkem, jak můžete vidět výše-, ale můžete ji klidně nanášet i prsty. Na obličej stačí aplikovat pouze tenčí vrstvu.

Maska má ze začátku černou barvu, která se změní v šedou a to znamená, že maska zaschla a pleť je vyčištěná. Obvykle to trvá 15 minut, protože si dávám trošičku hrubší vrstvu, masku smývám po 20-25 minutách.


Poté masku odstraníme teplou vodou -já pomocí kosmetické houbičky- a pleť osušíme. Protože si masku dávám večer, na tvář pak nanesu gel. Vy ale samozřejmě můžete obličej nakrémovat například hydratačním krémem. :) 


Avon radí, abyste ji používali 2x-3x do týdny. Já ji používám 1 nebo 2x do týdne. Maska není vůbec drahá a navíc ji mají velmi často v akci. Běžná cena se pohybuje kolem 100Kč, ale když je ve slevě, může stát i o polovinu méně. 

Mějte se v lásce,

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

RECENZE: Aussie - Šampon Miracle Shine

Šampon od Aussie - Miracle Shine obsahuje perlový prášek, ten by měl způsobit lesk vlasů, a australský ženšen, který má vlasy posílit a dodat jim energii. 

Kryštof - Srdcebeat

Dnes se spousta lidí konečně dočkalo nového CD kapely Kryštof. Nové album nese název Srdcebeat. Jedno z nejvíce žádaných cd se dnes začalo prodávat v T-mobile prodejnách.
Pakliže máte rádi Kryštofy a nemáte cd (či přemýšlíte o koupi), koukněte se níže. :)

INSPIRACE: Ofina

Před dvěma lety jsem ofinu ostříhanou měla, nechodila jsem ji průběžně zkracovat do stejného tvaru, a tak mi za ty dva roky dorostla na stejnou délku mých vlasů. Ještě ke konci starého roku (2016) jsem si ji nechala ostříhat znovu, možná, že jsem ji chtěla trošičku jinak, ale zatím jsem docela spokojená. Jen musím přiznat, že je to opravdu pracnější s ní než bez ní.