Přeskočit na hlavní obsah

RECENZE: Avon - Černá minerální maska

Miluji tuhle pleťovou masku! Myslím, že už mám druhé balení, a protože mi už dochází budu si rozhodně objednávat další.
Je to maska s minerály, které vstřebávají přebytečný maz, a jílem, který čistí póry a zanechává pleť vyčištěnou a matnou. - Tak tohle mají napsané na Avon stránce a já bych se pod to mohla podepsat!Maska má černou barvu a je mazlavé konzistence -já ji třeba nanáším štětečkem, jak můžete vidět výše-, ale můžete ji klidně nanášet i prsty. Na obličej stačí aplikovat pouze tenčí vrstvu.

Maska má ze začátku černou barvu, která se změní v šedou a to znamená, že maska zaschla a pleť je vyčištěná. Obvykle to trvá 15 minut, protože si dávám trošičku hrubší vrstvu, masku smývám po 20-25 minutách.


Poté masku odstraníme teplou vodou -já pomocí kosmetické houbičky- a pleť osušíme. Protože si masku dávám večer, na tvář pak nanesu gel. Vy ale samozřejmě můžete obličej nakrémovat například hydratačním krémem. :) 


Avon radí, abyste ji používali 2x-3x do týdny. Já ji používám 1 nebo 2x do týdne. Maska není vůbec drahá a navíc ji mají velmi často v akci. Běžná cena se pohybuje kolem 100Kč, ale když je ve slevě, může stát i o polovinu méně. 

Mějte se v lásce,

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

INSPIRACE: Krátké vlasy

Připadá mi, že v poslední době jsou jen dva typy stylů vlasů, které momentálně frčí, a to krátké vlasy a ofina. No a dnešní článek bude právě o krátkých vlasech.
Upřímně? Já to úplně miluju, a kolikrát mám chuťse tak nechat ostříhat i já. Ale své dlouhé vlasymám natolik ráda, že bych to prostě neudělala. Jo, už několikrát jsem se rozhodla, že se nechám ostříhat takhle na krátko, ale v momentě kdy sedím na kadeřnickém křesle a kadeřnice se mě zeptá, jak moc to chci ostříhat, vždy řeknu jen konečky nebo jen to, co je doopravdy nutné.

INSPIRACE: Ofina

Před dvěma lety jsem ofinu ostříhanou měla, nechodila jsem ji průběžně zkracovat do stejného tvaru, a tak mi za ty dva roky dorostla na stejnou délku mých vlasů. Ještě ke konci starého roku (2016) jsem si ji nechala ostříhat znovu, možná, že jsem ji chtěla trošičku jinak, ale zatím jsem docela spokojená. Jen musím přiznat, že je to opravdu pracnější s ní než bez ní.

Strouhaný kakaový koláč s tvarohem

Psaly jste si o nějaký tvarohový dezert a tak jsem vybrala tři a recept na jeden z nich se dozvíte právě teď! :)
Já tento recept dělala z poloviční dávky a to z důvodu, že jsem neměla doma dostatek ingrediencí. A přesto se mi to vešlo do kulaté koláčové formy.
Při tomto dezertu jsem si více méně zahrála na Babicu, když nemáte tohle, dejte tam něco jiného :D Ve výsledku ale koláč chutnal opravdu skvěle!!!