Přeskočit na hlavní obsah

Pojďte do toho se mnou: 30 denní výzva - Plank


Vždycky jsem se dokopala ke cvičení jen díky výzvám. A teď tomu není jinak. Sice jsem psala v sobotu, že už jsem začala, ale to nevadí.
Budu ráda, když do této (a i do těch dalších) půjdete se mnou. A o co jde?

Myslím, že každý z nás si dokáže udělat alespoň chvíli čas, vlastně jde jen o pár vteřin (dobře, nepopírám, že se nebudou zvyšovat, ale tolik času vám to zase nezabere). Navíc uděláte něco pro sebe, pro vaše tělo.Tak co? Jdete do toho se mnou? Pište mi dolů do komentářů, kdo se přidá a jak vám to jde, nebo který den je pro vás nejhorší.


Mějte se v lásce,


Komentáře

 1. Great challenge:) Like it!
  kisses

  http://irreplaceable-fashion.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 2. Raději si vytvoř nějakou krátkou sestavu pro celé tělo. Tyto výzvy, které jsou jen pro jednu část těla velice často způsobují různé potíže. Tak opatrně na to ;-)
  Já začala cvičit s Jillian Michaels na youtube a dnes půjdu třetí den :)
  Můj blog: Veronique beauty

  OdpovědětVymazat
 3. Pekný motivačný článok. Ja som rada, že s takýmito cvikmi už problém nemám ◠‿◠ Prajem veľa šťastia!

  ♡ * Le blog de la Licorne * ♡

  OdpovědětVymazat
 4. Nice workout challenge! I'm sure it gives great results :)
  Make sure to visit my blog, maybe we could follow each other: shoppingholic-dreamer.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 5. Na takéto výzvy moc nie som, pretože je to dosť jednotvárne cvičenie a radšej si zacvičím niečo iné :) Ale pre niekoho to môže byť super :)
  my blog: THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

INSPIRACE: Krátké vlasy

Připadá mi, že v poslední době jsou jen dva typy stylů vlasů, které momentálně frčí, a to krátké vlasy a ofina. No a dnešní článek bude právě o krátkých vlasech.
Upřímně? Já to úplně miluju, a kolikrát mám chuťse tak nechat ostříhat i já. Ale své dlouhé vlasymám natolik ráda, že bych to prostě neudělala. Jo, už několikrát jsem se rozhodla, že se nechám ostříhat takhle na krátko, ale v momentě kdy sedím na kadeřnickém křesle a kadeřnice se mě zeptá, jak moc to chci ostříhat, vždy řeknu jen konečky nebo jen to, co je doopravdy nutné.

INSPIRACE: Ofina

Před dvěma lety jsem ofinu ostříhanou měla, nechodila jsem ji průběžně zkracovat do stejného tvaru, a tak mi za ty dva roky dorostla na stejnou délku mých vlasů. Ještě ke konci starého roku (2016) jsem si ji nechala ostříhat znovu, možná, že jsem ji chtěla trošičku jinak, ale zatím jsem docela spokojená. Jen musím přiznat, že je to opravdu pracnější s ní než bez ní.

Strouhaný kakaový koláč s tvarohem

Psaly jste si o nějaký tvarohový dezert a tak jsem vybrala tři a recept na jeden z nich se dozvíte právě teď! :)
Já tento recept dělala z poloviční dávky a to z důvodu, že jsem neměla doma dostatek ingrediencí. A přesto se mi to vešlo do kulaté koláčové formy.
Při tomto dezertu jsem si více méně zahrála na Babicu, když nemáte tohle, dejte tam něco jiného :D Ve výsledku ale koláč chutnal opravdu skvěle!!!