Přeskočit na hlavní obsah

Fall/winter 2015 - fashion news - Zuhair Murad

Jak už jsem jednou psala Zuhair Murad je libanonský návrhář. A stejně jako předchozí kolekce na jaro/léto 2015, tak i tato je velmi luxusní a velkolepá.
Podle mého názoru, se Murad nechal inspirovat noční oblohou a třpytem. Zároveň v jeho kolekci najdete i šaty v bordó barvě, které je letos hitem, dále červenou, zelenou, modrou, šedou a dokonce i bílou.


 
 


Omlouvám se, za tak dlouhý článek nebo spíše tolik fotek..ale já si opravdu nemohla pomoct! Ty šaty jsou tak dokonalé, že bych je chtěla snad všechny, bez ohledu na to, jestli bych je vynosila nebo ne.
Líbí se vám??

Mějte se v lásce,

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

RECENZE: Aussie - Šampon Miracle Shine

Šampon od Aussie - Miracle Shine obsahuje perlový prášek, ten by měl způsobit lesk vlasů, a australský ženšen, který má vlasy posílit a dodat jim energii. 

Kryštof - Srdcebeat

Dnes se spousta lidí konečně dočkalo nového CD kapely Kryštof. Nové album nese název Srdcebeat. Jedno z nejvíce žádaných cd se dnes začalo prodávat v T-mobile prodejnách.
Pakliže máte rádi Kryštofy a nemáte cd (či přemýšlíte o koupi), koukněte se níže. :)

INSPIRACE: Ofina

Před dvěma lety jsem ofinu ostříhanou měla, nechodila jsem ji průběžně zkracovat do stejného tvaru, a tak mi za ty dva roky dorostla na stejnou délku mých vlasů. Ještě ke konci starého roku (2016) jsem si ji nechala ostříhat znovu, možná, že jsem ji chtěla trošičku jinak, ale zatím jsem docela spokojená. Jen musím přiznat, že je to opravdu pracnější s ní než bez ní.