Přeskočit na hlavní obsah

Jaro je tady! :)

Ahoj všichni :)
včera, protože byl tak nádherný den (skoro jako v létě), jsem byla s kamarádkou venku, a z toho skvělého a milého setkání vzniklo i pár fotek.
Musím říct, že ač nejsem nijak fotogenický člověk, tak některé fotky se opravdu povedly a jsem za ně moc ráda.


A moje nejoblíbenější fotka na konec. Snad se vám fotky líbily, já jsem z nich nadšená, po dlouhé době jsem byla někde fotit. Doufám, že brzy půjdu znovu, abych vám se mohla zase nějaké fotečky hodit. :)

Užívejte si krásné slunné a teplé dny, dokud jsou! :3


Mějte se v lásce.

Komentáře

 1. tá posledná fotka! máš nádherné oči :)
  ľúbezná

  OdpovědětVymazat
 2. Že jsi tam nenapsala, že nejsi fotogenická, že ne? -_-
  Vždyť jsi krásná a tyhle fotky jsou fakt boží! Nejvíc se mi asi líbí ta poslední, to převrácení tomu dodává nějaké kouzlo... a fakt to funguje!... A potom se mi také moc líbí ta "selfíčková", máš úžasný vlasy. :3

  OdpovědětVymazat
 3. Moc hezké fotky, sluší ti to :))

  OdpovědětVymazat
 4. moc ti to sluší, skvělé fotky :)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

INSPIRACE: Ofina

Před dvěma lety jsem ofinu ostříhanou měla, nechodila jsem ji průběžně zkracovat do stejného tvaru, a tak mi za ty dva roky dorostla na stejnou délku mých vlasů. Ještě ke konci starého roku (2016) jsem si ji nechala ostříhat znovu, možná, že jsem ji chtěla trošičku jinak, ale zatím jsem docela spokojená. Jen musím přiznat, že je to opravdu pracnější s ní než bez ní.

INSPIRACE: Krátké vlasy

Připadá mi, že v poslední době jsou jen dva typy stylů vlasů, které momentálně frčí, a to krátké vlasy a ofina. No a dnešní článek bude právě o krátkých vlasech.
Upřímně? Já to úplně miluju, a kolikrát mám chuťse tak nechat ostříhat i já. Ale své dlouhé vlasymám natolik ráda, že bych to prostě neudělala. Jo, už několikrát jsem se rozhodla, že se nechám ostříhat takhle na krátko, ale v momentě kdy sedím na kadeřnickém křesle a kadeřnice se mě zeptá, jak moc to chci ostříhat, vždy řeknu jen konečky nebo jen to, co je doopravdy nutné.

RECENZE: Aussie - Šampon Miracle Shine

Šampon od Aussie - Miracle Shine obsahuje perlový prášek, ten by měl způsobit lesk vlasů, a australský ženšen, který má vlasy posílit a dodat jim energii.