Přeskočit na hlavní obsah

Jaro je tady! :)

Ahoj všichni :)
včera, protože byl tak nádherný den (skoro jako v létě), jsem byla s kamarádkou venku, a z toho skvělého a milého setkání vzniklo i pár fotek.
Musím říct, že ač nejsem nijak fotogenický člověk, tak některé fotky se opravdu povedly a jsem za ně moc ráda.


A moje nejoblíbenější fotka na konec. Snad se vám fotky líbily, já jsem z nich nadšená, po dlouhé době jsem byla někde fotit. Doufám, že brzy půjdu znovu, abych vám se mohla zase nějaké fotečky hodit. :)

Užívejte si krásné slunné a teplé dny, dokud jsou! :3


Mějte se v lásce.

Komentáře

 1. tá posledná fotka! máš nádherné oči :)
  ľúbezná

  OdpovědětVymazat
 2. Že jsi tam nenapsala, že nejsi fotogenická, že ne? -_-
  Vždyť jsi krásná a tyhle fotky jsou fakt boží! Nejvíc se mi asi líbí ta poslední, to převrácení tomu dodává nějaké kouzlo... a fakt to funguje!... A potom se mi také moc líbí ta "selfíčková", máš úžasný vlasy. :3

  OdpovědětVymazat
 3. Moc hezké fotky, sluší ti to :))

  OdpovědětVymazat
 4. moc ti to sluší, skvělé fotky :)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

INSPIRACE: Krátké vlasy

Připadá mi, že v poslední době jsou jen dva typy stylů vlasů, které momentálně frčí, a to krátké vlasy a ofina. No a dnešní článek bude právě o krátkých vlasech.
Upřímně? Já to úplně miluju, a kolikrát mám chuťse tak nechat ostříhat i já. Ale své dlouhé vlasymám natolik ráda, že bych to prostě neudělala. Jo, už několikrát jsem se rozhodla, že se nechám ostříhat takhle na krátko, ale v momentě kdy sedím na kadeřnickém křesle a kadeřnice se mě zeptá, jak moc to chci ostříhat, vždy řeknu jen konečky nebo jen to, co je doopravdy nutné.

INSPIRACE: Ofina

Před dvěma lety jsem ofinu ostříhanou měla, nechodila jsem ji průběžně zkracovat do stejného tvaru, a tak mi za ty dva roky dorostla na stejnou délku mých vlasů. Ještě ke konci starého roku (2016) jsem si ji nechala ostříhat znovu, možná, že jsem ji chtěla trošičku jinak, ale zatím jsem docela spokojená. Jen musím přiznat, že je to opravdu pracnější s ní než bez ní.

Strouhaný kakaový koláč s tvarohem

Psaly jste si o nějaký tvarohový dezert a tak jsem vybrala tři a recept na jeden z nich se dozvíte právě teď! :)
Já tento recept dělala z poloviční dávky a to z důvodu, že jsem neměla doma dostatek ingrediencí. A přesto se mi to vešlo do kulaté koláčové formy.
Při tomto dezertu jsem si více méně zahrála na Babicu, když nemáte tohle, dejte tam něco jiného :D Ve výsledku ale koláč chutnal opravdu skvěle!!!