Přeskočit na hlavní obsah

Cupcake week - Nice day

Zdravím vás z postýlky, přepadla mě nemoc, což není zrovna v tuhle dobu nijak báječné, ale s tím nic neudělám. V podstatě to není zas tak úplně nečekané, protože to počasí tam venku je opravdu šílené. Dvě minuty svítí nádherně sluníčko, obloha je bez mráčků a za pár minut se to úplně obrátí a z nebe padá déšť, který doprovázejí kroupy.

Jak tak ležím v posteli, napadlo mě, že bych dělala takový menší projekt. A co jde, se dozvíte v celém článku :)


Cupcake week by mělo sloužit jako nějaké poselství. Budu sem přidávat nějaký obrázek ve snaze vám zlepšit den. Byla bych moc ráda, kdyby se mi to povedlo. Proč zrovna cupcake? Je to něco sladkého a milého, co člověk vymyslel, a stejně tak doufám, že i tento projekt bude na vás působit mile.


Dnešní poselství je - Nice day. Uvědomte si, že den je tady pro vás, a je jen na vás jak ho využijete. Jestli se necháte zžírat svými problémy, anebo se zhluboka nadechnete, zavřete oči a začnete pracovat na tom co vás baví a dělá vás vámi. I den, který se od samého rána může dostat označení "nejhorší den ze všech" se může během odpoledne proměnit na "nejlepší den mého života". Radujte se z maličkostí (neříkám to jako nějakou trapnou frázi), protože ty vám ten den opravdu zpříjemní a když jich bude více a vy je všechny budete vnímat, pomůžou odplavit stres, obavy či strach. Nechte tu radost ze sebe sálat na míle daleko. Ani netušíte, jakou zlepšíte i den těm lidem, které potkáte, ať už platíte v obchodě, stojíte na zastávce, nebo jdete jen tak po ulici. :)flowers tumblr - Google-søk
🌸Mějte se v lásce

Komentáře

  1. Skvělý nápad :) Moc hezky kreslíš :) Na té fotce ti to moc sluší! :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Kath, děkuji moc za pochvaly :) Jsem ráda, že se ti nápad a mé kreslené líbí :)

      Vymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

INSPIRACE: Krátké vlasy

Připadá mi, že v poslední době jsou jen dva typy stylů vlasů, které momentálně frčí, a to krátké vlasy a ofina. No a dnešní článek bude právě o krátkých vlasech.
Upřímně? Já to úplně miluju, a kolikrát mám chuťse tak nechat ostříhat i já. Ale své dlouhé vlasymám natolik ráda, že bych to prostě neudělala. Jo, už několikrát jsem se rozhodla, že se nechám ostříhat takhle na krátko, ale v momentě kdy sedím na kadeřnickém křesle a kadeřnice se mě zeptá, jak moc to chci ostříhat, vždy řeknu jen konečky nebo jen to, co je doopravdy nutné.

INSPIRACE: Ofina

Před dvěma lety jsem ofinu ostříhanou měla, nechodila jsem ji průběžně zkracovat do stejného tvaru, a tak mi za ty dva roky dorostla na stejnou délku mých vlasů. Ještě ke konci starého roku (2016) jsem si ji nechala ostříhat znovu, možná, že jsem ji chtěla trošičku jinak, ale zatím jsem docela spokojená. Jen musím přiznat, že je to opravdu pracnější s ní než bez ní.

Strouhaný kakaový koláč s tvarohem

Psaly jste si o nějaký tvarohový dezert a tak jsem vybrala tři a recept na jeden z nich se dozvíte právě teď! :)
Já tento recept dělala z poloviční dávky a to z důvodu, že jsem neměla doma dostatek ingrediencí. A přesto se mi to vešlo do kulaté koláčové formy.
Při tomto dezertu jsem si více méně zahrála na Babicu, když nemáte tohle, dejte tam něco jiného :D Ve výsledku ale koláč chutnal opravdu skvěle!!!