INSPIRACE: Ofina

neděle, ledna 08, 2017

Před dvěma lety jsem ofinu ostříhanou měla, nechodila jsem ji průběžně zkracovat do stejného tvaru, a tak mi za ty dva roky dorostla na stejnou délku mých vlasů. Ještě ke konci starého roku (2016) jsem si ji nechala ostříhat znovu, možná, že jsem ji chtěla trošičku jinak, ale zatím jsem docela spokojená. Jen musím přiznat, že je to opravdu pracnější s ní než bez ní.
Jsem taková, že když mám dlouhé vlasy, chci krátké. Když mám kratší vlasy, chci dlouhé. Když mám dlouhou ofinu, chci krátkou,.. a tak dokola.
Protože vždycky, když máte jakýkoliv typ vlasů a podíváte se na holku, která má jiný, a vám se líbí, řeknete si to chci taky a o tom, že vám to nemusí slušet nechcete ani slyšet. Horší je, že se to nedá změnit ze dne na den zpátky.


Prozatím mě ta ofina baví. No uvidíme na jak dlouho! :D

Měly jste někdy ofinu?
 Líbí se vám? 
Ne(ne)chali byste si ji ostříhat? 

Mějte se v lásce,

  • Share:

You Might Also Like

1 komentářů

  1. Tak s těmi vlasy to mám úplně stejně, momentálně jsem neskutečně nespokojená a nejradší bych se poprvé v mém životě ostříhala na krátko :D Bohužel mám ale vlnitý a hustý vlasy, takže bych měla na hlavě asi trochu květák, jak se tak říká.. :D Stejně to jednou ale asi udělám :D
    Ten první účes a i barva vlasů se mi moc líbí!!

    Blog Everythin Kate

    OdpovědětVymazat