31 denní jóga výzva - Revolution with Adriene

pondělí, ledna 02, 2017

Včera (1.1.) začala nová výzva od Adriene. 31 denní revoluce. Každý den Adriene přidá na youtube video a pokud jste zaregistrovaní, posílá je vám přímo každé ráno do e-mailu.
Již včera zveřejnila první video, které naleznete zde a nebo si jej můžete pustit u mě na blogu.


Já osobně Adriene miluji, podle mě je to nejlepší lektorka jógy vůbec. Už dříve jsem o ní psala článek, který si můžete přečíst zde. A stejně jako letos, tak i před dvěma lety jsem dělala 30 denní výzvu právě s Adriene. Tuhle výzvu můžete vyzkoušet třeba po Revolution, odkaz na první video z této skvělé výzvy zde.


Abych se vrátila k původnímu tématu. Já se ještě stihla zaregistrovat včas, nicméně tady máte odkaz na zápis, vyzkoušejte, zda ještě funguje.

Dnes zveřejnila druhé video, na které vám opět dávám odkaz (zdá se, že dnes je téměř celý článek o odkazech, omlouvám se).


Doufám, že se zapojíte, jóga vám rozhodně přinese zklidnění, zbavení stresu a pořádné protáhnutí celého těla. Myslím, že vás to po pár dnech začne bavit. A když ne, můžete mít dobrý pocit, že jste alespoň ze začátku roku (po všem tom cukroví, salátech a zkrátka dobrého jídla) udělali něco dobrého pro své tělo.

Mějte se v lásce,

  • Share:

You Might Also Like

1 komentářů