Relaxační středa 2

středa, listopadu 02, 2016

Loni v prosince jsem napsala článek s název "Relaxační středa", ve kterém píšu o tom, že bychom si každý z nás měli udělat chvíli času jen pro sebe a odpočívat. A nemít takový den jen jednou za měsíc, ale alespoň jednou za týden! Abychom si odpočinuli od všech povinností, starostí a stresu.

Jaký zvolíte den je jen na vás, já si zvolila středu, je to prostřední den pracovního týdne, takže se v polovině nabijete energií na další dva dny.

Ať už zvolíte jakýkoliv způsob odpočinku (jít do kavárny, projít se do parku, jít běhat, sednout si s knížkou u dobré kávy, apod.), měli byste si nejdřív říct, co vás vlastně baví a z čeho máte opravdu velkou radost.

A když jsem nad tím, teď na podzim, přemýšlela i já, napadla mě otázka →

Co se mi vybaví, když se řekne podzim:
• káva, čaj nebo horká čokoláda
• kniha
• svíčka
• křeslo
• barevné, opadané listí
• dýně a jídla z dýně (muffiny, polévka, kompot,..)
A takhle to mám prostě já! A co vy?
Co vy a podzim? 
Co vy a relaxační den? 
Máte nějaký, nebo ho teprve začnete mít? 
Myslíte taky na sebe, nebo se neumíte uvolnit a stále myslíte jen na práci, která vás čeká a na to, jak nestíháte?

Mějte se v lásce,

 • Share:

You Might Also Like

9 komentářů

 1. Wow! Wpadłam przypadkiem na twojego bloga i jest świetny! Strasznie mi się tu spodobało. Bardzo ciekawie piszesz , wygląd bloga jest estetyczny. Na pewno muszę wpadać tu częściej :)
  Pozdrawiam,
  Youboost.pl

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cieszę się, że podoba ci się tutaj! Jestem bardzo zadowolony. Mam nadzieję, że przyjść się częściej. (Być może napisałem go prawidłowo. :D )

   Vymazat
 2. Teď jsem začala chodit na vysokou a škola je pro mě na denním pořádku od rána do večera a to někdy i o víkendech, když se připravuju na další týden nebo když máme nějakou akci, kterou ohledně školy připravujeme, takže času pro sebe si užívám (pokud nějaký mám).
  A knihy, čaj, dýně, dobré jídlo, svíčky, postel, filmy/seriály...to je pro mě podzim <3
  - hezký článek!

  http://of-goldbook.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to jsi určitě často ve stresu z toho že nestíháš nebo něco neumíš ne? Já to tak alespoň mám a bojuji s tím takhle: http://janetsonrisa.blogspot.cz/2016/10/my-playlist-for-relaxation.html :)

   Děkuji moc za pochvalu, Míšo, hodně štěstí na vysoké! :) ♥

   Vymazat
 3. Lásku k jídlům z dýní určitě sdílím :) Podzim je moje nejoblíbenější část roku.. mlha, barevné listí, dýně, dušičky, sbírání kaštanů.. našlo by se toho určitě hodně.

  Piosek

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Abych se přiznala, já nejsem moc velký fanoušek podzimu (vlastně ani jara a zimy jen tak napůl :D ). Nejvíce mám ráda léto a to když skončí, podzim přeskakuji a už vidím jen Vánoce :D
   Ale dýně! Jsou prostě dýně ♥

   Vymazat
 4. Great books Dear:)
  kisses

  http://irreplaceable-fashion.blogspot.com

  OdpovědětVymazat