StyleWe - zahraniční e-shop

sobota, října 29, 2016

Objevila jsem jednu stránku s oblečením, takže zahraniční e-shop, který se jmenuje StyleWe. Má moc pěkné oblečení, ale podle mě má každý jiný styl a tak musí každý hledat ten svůj.

Jsem tak trošku blázen do šatů a to hlavně do dlouhých a společenských šatů. Velmi mile mě překvapila jejich nabídka, mají opravdu skvělé kousky a bylo by rozhodně těžké vybrat pouze jedny šaty. Níže můžete vidět pár ukázek šatů, které jsem vybrala a které se mi nejvíce líbí.

//I found one page with clothing, so that's foreign e-shop, which is called StyleWe. It has really pretty clothes, but I think everyone has a different style, so everybody has to seek his own. I'm a bit crazy into dresses and, especially in long and formal dresses. Very pleasantly surprised me their offer, they have a really great pieces, and it would be definitely difficult to choose only one dress. Below you can see a few examples of dresses that I chose and that I like the most.//

            1. Tootang                                     2. Anne F                                   3. Roserry

4. Blushfashion                            5. Blushfashion                                  6. Roserry

Tato stránka má svůj vlastní blog. Mají rubriky jako třeba: Fashion, Style, Beauty, Lifestyle a podobně, takže si myslím, že si každá z nás vybere to své. Mi se nejvíce líbí (nebo je pro mě nejvíce využitelná) rubrika Lifestyle, ve které můžete najít tipy na jídlo, cestování,..

//This page has its own blog. They have sections such as: Fashion, Style, Beauty, Lifestyle, etc., so I thing each of us will choose theirs. I like most (or most useful for me) Lifestyle section, where you can find food ideas, traveling,..//

Mějte se v lásce (Keep in love),

  • Share:

You Might Also Like

1 komentářů