My playlist for relaxation

čtvrtek, října 27, 2016


Dala jsem dohromady pár oblíbených skladeb, které poslouchám když odpočívám, dělám věci do školy (ale jen u předmětů, které mě baví), nebo píšu článek. Nejsou to vysloveně písničky od určitých interpretů, někdy je to jen hudba. Relaxační hudbu poslouchám hlavně k večeru, kdy odpočívám po náročném dni. Doufám, že se vám bude líbit tento playlist! Dejte mi vědět, jaké písničky posloucháte, ať už se chcete zrelaxovat nebo obecně your favorite songs.

Na prvním místě je moje nejoblíbenější, kterou poslouchám snad pořád! Další ale nejsou nijak seřazeny podle oblíbenosti.


Mějte se v lásce,

 • Share:

You Might Also Like

10 komentářů

 1. Tak přesně takovéhle písničky teď potřebuju, díky za ně! :)


  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 2. Môj playlist sa počas prechodu z leta na jeseň neskutočne mení - zatiaľ čo počas leta milujem aktuálne hity, pri ktorých mám chuť skákať a tancovať, jeseň je presne o takýchto pomalých a pokojných, často len inštrumentálnych skladbách. Pustila som si hneď prvý link a dostali ma už prvé tóny - a asi si to nechám pustené celé tie dve hodiny :D
  BEELIEVIN // Facebook Page

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem na tom úplně stejně, přes léto poslouchám rychlejší písničky :) a na podzim, takové uklidňující ploužáky :) Jsem ráda, že se ti líbí! :)

   Vymazat
 3. Great post dear!

  http://iameleine.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 4. Your blog is very nice and I am following you.
  I hope you will follow back - it is fun
  to support new bloggers!
  Best wishes, Mimi
  http://inmyprimetime.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 5. Siedmu a ôsmu pesničku počúvam takmer neustále! :)

  https://thefashiontwiins.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat