Přeskočit na hlavní obsah

Cíle pro tento týden

MÝCH 5 CÍLŮ PRO TENTO TÝDEN

UPÉCT DORT PRO MAMKU
DOMLUVIT SE VE TŘÍDĚ NA STUŽKÁCH A STUŽKOVÁKU
NAUČIT SE NA OPAKOVACÍ TEST Z ČEŠTINY A EKONOMIKY
ČASTĚJI SE UČIT
cvičit každý den
Ono úplně nezáleží na pořadí, které tam mám. Důležité je, abych všechno splnila :)
Snažím se jógu cvičit každý den, ale je pravda, že jsem párkrát vynechala ať už vůli školy, nebo jiným věcem. Takže tento týden to musí být opravdu každý den! :) V pondělí po škole se chceme celá třída domluvit na stužkách a stužkováku, protože nastaly trošku problémy, tak snad to konečně domluvíme!
Ve čtvrtek píšeme dvě (a to docela dost velké -_-) opakovací písemky, bojím se, že se to nenaučím pořádně! Takže bych měla asi co nejdřív začít, co? 3 maturitní otázky do ekonomiky nejsou žádná sranda, navíc když k tomu přidáte další 3 rozsáhlá témata z literatury :D
V sobotu má mamka narozeniny (a zároveň v ten den je i oslava), takže musím upéct nějaký super dort. A nebojte fotky určitě i s receptem se objeví na blogu :) - teda když se povede. Háček je v tom, že nechci, aby o tom mamka věděla, takže ho musím péct někde jinde, ale kde?

Snad se vše vydaří!!

Taky tak plánujete, nebo necháváte všemu volný průběh?


Mějte se v lásce,


Komentáře

  1. Ahoj, písala si mi na môj blog stylenbymyself.blogspot.sk ,že by si mi vedela spraviť nový vzhľad a keďže ja nie som na tieto veci, tak by som túto tvoju ponuku prijala, ak ti môžem veriť a bude to nezyštne :-D Žartujem, ale tak hádam nie si nejaký hacker alebo zlodejka blogov :-D Kontaktuj ma na email alexandra17996@gmail.com :)

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

INSPIRACE: Krátké vlasy

Připadá mi, že v poslední době jsou jen dva typy stylů vlasů, které momentálně frčí, a to krátké vlasy a ofina. No a dnešní článek bude právě o krátkých vlasech.
Upřímně? Já to úplně miluju, a kolikrát mám chuťse tak nechat ostříhat i já. Ale své dlouhé vlasymám natolik ráda, že bych to prostě neudělala. Jo, už několikrát jsem se rozhodla, že se nechám ostříhat takhle na krátko, ale v momentě kdy sedím na kadeřnickém křesle a kadeřnice se mě zeptá, jak moc to chci ostříhat, vždy řeknu jen konečky nebo jen to, co je doopravdy nutné.

INSPIRACE: Ofina

Před dvěma lety jsem ofinu ostříhanou měla, nechodila jsem ji průběžně zkracovat do stejného tvaru, a tak mi za ty dva roky dorostla na stejnou délku mých vlasů. Ještě ke konci starého roku (2016) jsem si ji nechala ostříhat znovu, možná, že jsem ji chtěla trošičku jinak, ale zatím jsem docela spokojená. Jen musím přiznat, že je to opravdu pracnější s ní než bez ní.

Strouhaný kakaový koláč s tvarohem

Psaly jste si o nějaký tvarohový dezert a tak jsem vybrala tři a recept na jeden z nich se dozvíte právě teď! :)
Já tento recept dělala z poloviční dávky a to z důvodu, že jsem neměla doma dostatek ingrediencí. A přesto se mi to vešlo do kulaté koláčové formy.
Při tomto dezertu jsem si více méně zahrála na Babicu, když nemáte tohle, dejte tam něco jiného :D Ve výsledku ale koláč chutnal opravdu skvěle!!!