Cíle pro tento týden

pondělí, září 19, 2016

MÝCH 5 CÍLŮ PRO TENTO TÝDEN

UPÉCT DORT PRO MAMKU
DOMLUVIT SE VE TŘÍDĚ NA STUŽKÁCH A STUŽKOVÁKU
NAUČIT SE NA OPAKOVACÍ TEST Z ČEŠTINY A EKONOMIKY
ČASTĚJI SE UČIT
cvičit každý den
Ono úplně nezáleží na pořadí, které tam mám. Důležité je, abych všechno splnila :)
Snažím se jógu cvičit každý den, ale je pravda, že jsem párkrát vynechala ať už vůli školy, nebo jiným věcem. Takže tento týden to musí být opravdu každý den! :) V pondělí po škole se chceme celá třída domluvit na stužkách a stužkováku, protože nastaly trošku problémy, tak snad to konečně domluvíme!
Ve čtvrtek píšeme dvě (a to docela dost velké -_-) opakovací písemky, bojím se, že se to nenaučím pořádně! Takže bych měla asi co nejdřív začít, co? 3 maturitní otázky do ekonomiky nejsou žádná sranda, navíc když k tomu přidáte další 3 rozsáhlá témata z literatury :D
V sobotu má mamka narozeniny (a zároveň v ten den je i oslava), takže musím upéct nějaký super dort. A nebojte fotky určitě i s receptem se objeví na blogu :) - teda když se povede. Háček je v tom, že nechci, aby o tom mamka věděla, takže ho musím péct někde jinde, ale kde?

Snad se vše vydaří!!

Taky tak plánujete, nebo necháváte všemu volný průběh?


Mějte se v lásce,


  • Share:

You Might Also Like

1 komentářů

  1. Ahoj, písala si mi na môj blog stylenbymyself.blogspot.sk ,že by si mi vedela spraviť nový vzhľad a keďže ja nie som na tieto veci, tak by som túto tvoju ponuku prijala, ak ti môžem veriť a bude to nezyštne :-D Žartujem, ale tak hádam nie si nejaký hacker alebo zlodejka blogov :-D Kontaktuj ma na email alexandra17996@gmail.com :)

    OdpovědětVymazat