Recept na úžasnou neděli

neděle, dubna 17, 2016


Drahá neděle,
tak se zase setkáváme. Připadá mi že jsi každý týden úplně stejně krátká, i když má i období, kdy jsi ještě kratší, a řeknu ti, že je to fakt děs. Nicméně jsem přišla na to, jak si tě zpříjemnit, protože už když jsem ráno vstala, probudila jsem se odpočinutá, svěží a natěšená na to, jak tě dnes prožiju.
Přiznávám, že už asi půl hodiny jen tak ležím v posteli, ale to se brzy změní. Googluju si nějaký super zdravý (ale jednoduchý!!) recept pro skvělou snídani. A našla jsem ji!.
Dobrá, už končím psát neděli a přejdu k hlavnímu tématu toho článku.. Recept na mou dokonalou neděli vypadá takto: Nejdříve ze všeho si zacvičím, dneska to vychází na 300 dřepů a pak se vrhnu na tu skvělou snídani uvedenou výše. Při snídani zkouknu díly seriálů, které jsem hodně zanedbala, a vůbec na to pyšná nejsem, ale co se dá dělat.

A teď nastala ta chvíle, kdy se vyráží ven! Popadnu foťák a fotím co se jen dá. Vezmu si rozečtenou knížku a sednu si s ní na houpačku a protože je můj pes tak strašně hodný a nechá mě číst blázen, skočí za mnou na houpačku a strká do mě tak dlouho, dokud knihu neodložím. Pak mi frajerka sedne na klín a štěká dokud ji nezačnu hladit.
Sázení semínek mě nějak chytlo a výsev špenátu, meduňky, rozmarýnu, bazalky a řeřichy je na programu dne taky.

(Mimochodem ta knížka je opravdu skvělá!!!!!)

A věřím, že se ani nenaději a bude večer :( Takže dlouhé večerní sprcha, úžasná večeře a čas jít spát.

Mějte se v lásce,

 • Share:

You Might Also Like

3 komentářů

 1. Snad budeš mít úspěšný začátek nového týdne :) Moje neděle je podobná té tvojí :D

  Life by Peggie

  OdpovědětVymazat
 2. klobúk dolu za 300 drepov :D


  http://apieceofusss.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 3. tu knížku od Ani mám taky! tak dlouho jsem kolem ní chodila, až jsem neodolala a koupila si jí :D a vážně nelituji! super knížka!! :)

  OdpovědětVymazat