Přeskočit na hlavní obsah

RECENZE: EOS - Balzám na rty Granátové jablko a malina

Balzám na rty od značky EOS je ve tvaru vajíčka (ale prodává se i v tyčince). Jejich hlavní výhodou je výroba z přírodních látek s vysokým obsahem antioxidantů a zároveň taky osvěžující chuť.
Balzám mám už druhý, což o něčem už rozhodně svědčí. Musím se přiznat, že ze začátku jsem z něj tak moc nadšená nebyla. Přestala jsem ho používat a začala používat jiný, ale zjistila jsem, že se EOSu rozhodně nevyrovná.
Na rtech je balzám velmi příjemný, rty jsou jemné a hydratované. Na rtech vydrží dlouho a dalším plusem je, že je ve více "příchutích".
Nevýhodou je cena, v ČR se pohybuje kolem 170,- Kč. Na e-shopech a v Americe je najdete mnohem levnější přibližně o 100Kč. Hlavně při nákupu na e-shopu si dejte pozor, aby jste kupovaly pravé EOSy.
Dostupnost EOSu už není tak složitá, najdete je v dm drogerii a nyní už v drogerii Rossmann.Za mě balzám na rty od EOSu rozhodně doporučuji.

Mějte se v lásce,

Komentáře

 1. Milujem EOSy, doma mám tiež ten modrý a pre mňa je to jeden z najlepších, no kamarátka má granátové jablko, ktoré je tiež úžasné a vkuse jej ho kradnem :D
  Weirdhouse

  OdpovědětVymazat
 2. Já mám Summer Fruit . Za tu cenu mám ale doma lepší balzámy :)
  Denisse Beauty

  OdpovědětVymazat
 3. Já mám mintový eos, který je pro mě bezkonkurenční :)  Jarní Soutěž

  OdpovědětVymazat
 4. Od EOS mám balzam aj krém na ruky. Obidva produkty sú super :)

  thebeautyworldbysima.blogspot.com

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

INSPIRACE: Krátké vlasy

Připadá mi, že v poslední době jsou jen dva typy stylů vlasů, které momentálně frčí, a to krátké vlasy a ofina. No a dnešní článek bude právě o krátkých vlasech.
Upřímně? Já to úplně miluju, a kolikrát mám chuťse tak nechat ostříhat i já. Ale své dlouhé vlasymám natolik ráda, že bych to prostě neudělala. Jo, už několikrát jsem se rozhodla, že se nechám ostříhat takhle na krátko, ale v momentě kdy sedím na kadeřnickém křesle a kadeřnice se mě zeptá, jak moc to chci ostříhat, vždy řeknu jen konečky nebo jen to, co je doopravdy nutné.

INSPIRACE: Ofina

Před dvěma lety jsem ofinu ostříhanou měla, nechodila jsem ji průběžně zkracovat do stejného tvaru, a tak mi za ty dva roky dorostla na stejnou délku mých vlasů. Ještě ke konci starého roku (2016) jsem si ji nechala ostříhat znovu, možná, že jsem ji chtěla trošičku jinak, ale zatím jsem docela spokojená. Jen musím přiznat, že je to opravdu pracnější s ní než bez ní.

Strouhaný kakaový koláč s tvarohem

Psaly jste si o nějaký tvarohový dezert a tak jsem vybrala tři a recept na jeden z nich se dozvíte právě teď! :)
Já tento recept dělala z poloviční dávky a to z důvodu, že jsem neměla doma dostatek ingrediencí. A přesto se mi to vešlo do kulaté koláčové formy.
Při tomto dezertu jsem si více méně zahrála na Babicu, když nemáte tohle, dejte tam něco jiného :D Ve výsledku ale koláč chutnal opravdu skvěle!!!