RECENZE: EOS - Balzám na rty Granátové jablko a malina

pondělí, března 07, 2016

Balzám na rty od značky EOS je ve tvaru vajíčka (ale prodává se i v tyčince). Jejich hlavní výhodou je výroba z přírodních látek s vysokým obsahem antioxidantů a zároveň taky osvěžující chuť.
Balzám mám už druhý, což o něčem už rozhodně svědčí. Musím se přiznat, že ze začátku jsem z něj tak moc nadšená nebyla. Přestala jsem ho používat a začala používat jiný, ale zjistila jsem, že se EOSu rozhodně nevyrovná.
Na rtech je balzám velmi příjemný, rty jsou jemné a hydratované. Na rtech vydrží dlouho a dalším plusem je, že je ve více "příchutích".
Nevýhodou je cena, v ČR se pohybuje kolem 170,- Kč. Na e-shopech a v Americe je najdete mnohem levnější přibližně o 100Kč. Hlavně při nákupu na e-shopu si dejte pozor, aby jste kupovaly pravé EOSy.
Dostupnost EOSu už není tak složitá, najdete je v dm drogerii a nyní už v drogerii Rossmann.Za mě balzám na rty od EOSu rozhodně doporučuji.

Mějte se v lásce,

 • Share:

You Might Also Like

4 komentářů

 1. Milujem EOSy, doma mám tiež ten modrý a pre mňa je to jeden z najlepších, no kamarátka má granátové jablko, ktoré je tiež úžasné a vkuse jej ho kradnem :D
  Weirdhouse

  OdpovědětVymazat
 2. Já mám Summer Fruit . Za tu cenu mám ale doma lepší balzámy :)
  Denisse Beauty

  OdpovědětVymazat
 3. Já mám mintový eos, který je pro mě bezkonkurenční :)  Jarní Soutěž

  OdpovědětVymazat
 4. Od EOS mám balzam aj krém na ruky. Obidva produkty sú super :)

  thebeautyworldbysima.blogspot.com

  OdpovědětVymazat