5 typů, jak zůstat inspirovaný

úterý, listopadu 17, 2015


Po inspiraci toužíme téměř pořád. Když jste inspirovaní, máte z toho skvělý pocit. Může vám to například zlepšit den. A jak se inspirovat? Tady je pár tipů:

1. We♥It, Tumblr, Pinterest, Instagram
Je to nejlepší a nejjednodušší způsob, jak se inspirovat. Musím přiznat, že tohle dělám nejčastěji. We♥it a Instagram je prostě TOP!! Miluji tyhle stránky, Instagram navštěvuji několikrát za den. Začínám být na tom pomalu závislá. Myslím, že nejsem sama, kdo to tak má! :)

2. Udělejte si čas na to, co vás baví. Nebo zkuste úplně něco jiného-nového.
Když děláte něco co vás baví, něco co milujete, dělá vás to šťastnější a získáte tak obrovskou inspiraci. Alespoň já to tak mám, ale musím mít na to náladu - to v každém případě.
Inspiraci můžete najít i v nějaké nové neznámé činnosti, která vás začne bavit.

3. Jděte ven.
Ať už to bude procházka parkem, lesem, po městě, zoo či kdekoliv jinde, rozhodně vás to může motivovat. Motivaci můžete například získat i při posezení ve vaší oblíbené kavárně. Vždyť možností, kam jít, je tolik! :)


4. Obklopte se pozitivními lidmi.
Když se obklopíte těmito lidmi, získáte neskutečnou energii a chuť psát nové a nové články. Uvidíte, že pozitivum je nakažlivé a sami takoví budete, to se odrazí i ve vašich článcích.

5. Poslouchejte hudbu nebo čtěte.
S tím, kolik je v dnešní době informací na internetu, zapomínáme na knihy nebo na ně není čas. Vymezte si čas jen pro ně a "odstřihněte se" od sociálních sítí apod.
Já osobně miluji knihy, ale to už asi víte.  :)Napište mi, co opravdu vás dokáže inspirovat!

Mějte se v lásce,

 • Share:

You Might Also Like

4 komentářů

 1. To je hrozně milý článek :). Takových podobných a vánočních budu v tomhle období potřebovat čím dál víc. Dneska praktikuju bod 5 - budu si celé odpoledne číst. Jinak mě inspiruje četba, hudba a pak cestování <3

  OdpovědětVymazat
 2. Great post and pictures:)
  kisses

  http://irreplaceable-fashion.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 3. Super článek, já vždy nacházím inspiraci venku :)

  DM Soví Hrneček

  OdpovědětVymazat