Věk

neděle, října 04, 2015

Věk. Věčný koloběh života, který nás všechny obklopuje, ať chceme nebo nechceme. Když se zamyslíme, tak zjistíme, že známe nebo máme kolem sebe každou věkovou kategorii. Slovo věk může v našich hlavách zobrazit pokaždé něco jiného. Co se vybaví vám, když se řekne slovo věk? Počet let strávených na zemi? Mládí či stáří?

Momentálně se mi osobně vybaví fotky, které jsem fotila pro tento článek. Vybaví se mi všechny věkové kategorie. Na každé z nich je něco krásného. Miminka a děti cítí bezpečí u své rodiny, vidí svět jinak, krásněji, než dospělí. Řeknou vám vše narovinu, a to, co pro dospělé je banální, je pro děti smrtelně důležité.Děti ve starším věku si nacházejí své kamarády a ač je rodina stále důležitá, přeci jen kamarádi jsou kamarádi.
Když studujete střední, rodiče většinou odkládáte na druhou kolej. Tohle je ale k zamyšlení, to oni vám přeci dali život a vychovali vás, jak nejlépe dovedli. I když né vždy vám lásku dokazují a říkají vám, jak moc vás mají rádi, věřte, že vás miluji z celého srdce.
Po střední vás především zajímá cestování a začátek bydlení s partnerem. Sháníte práci a plánujete věci do budoucna.


Ve starším věku zjistíte, že to, co jste si naplánovali tak úplně nevyšlo a snažíte si (u)žít svůj život.
Ve stáří vzpomínáte na ty krásné léta. Přemýšlíte, jestli byste udělali něco jinak. Jste šťastní za to, že jste. Že máte rodinu, děti, vnoučata a třeba dokonce i pravnoučata.


A na závěr pár citátů ke stáří:I am.. ♥
Takových článků k zamyšlení a tematických bude více. Chtěla bych jednou týdně, ale to mi asi nevyjde, spíše to bude podle toho, jak budu stíhat fotit fotky k článkům. :)

Mějte se v lásce,

 • Share:

You Might Also Like

6 komentářů

 1. Jsem ráda, že jsi zase napsala článek :-) Hezké téma a citáty se mi moc líbí. Věk je jenom číslo :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To já taky :) Strašně dlouho jsem se chystala vydat článek, ale nějak mi to nevycházelo. Teď se budu snažit být více aktivní :) Mám v plánu dost článků. :)

   Vymazat
 2. Krásné citáty :-)

  http://wormake.blogspot.cz/2015/10/nakupy-novinky-srpen-zari.html

  OdpovědětVymazat