Přeskočit na hlavní obsah

Nelly - šaty

Online nakupování nám dává šanci nakupovat kdykoliv, kdekoliv a odkudkoliv - stejně jako nám umožňuje mnohem větší dostupnost značek a zboží, které se například u nás neprodávají. Webová stránka Nelly, nemá jen nádherné a módní šaty, ale i topy, sukně, kalhoty, bundy,.. Je to norská stránka, takže pro ty (většinu), kteří neumí norsky, jim pomůže hlavně Google překladač.

Můžete přidávat oblečení (nejen šaty) do svého seznamu oblíbených věcí, výhoda toho je, že to poté budete mít na jednom místě a můžete se lépe rozhodnout, které z nich si objednat on-line. Nejdříve se ale budete muset zaregistrovat, což je v dnešní době téměř běžné a moc to nepřekvapí. V nabídce vpravo nahoře si můžete vybrat i zemi a měnu a vybrat z anglického a francouzského překladu stránky. Hlavně měna se vám hodí, tak alespoň nemusíte přepočítávat norskou měnu do české. :)

Já Nelly mám strašně ráda! Má skvělé oblečení, tak elegantní.. naprosto jsem se do něj zamilovala.


Tady jsem pro vás přichystala ochutnávku pár šatů (celkem jich je 711 tuším - takže rozhodně je z čeho vybírat). Já vybrala takové, které bych si koupila já, a které by se mohly líbit i vám. Určitě mi napište, jestli se vám líbí nebo ne, či jaké byste raději chtěly vy.

Mini Dresses
Šaty s krátkým rukávem

Šaty s dlouhým rukávem

Maxi Dresses
Šaty s krátkým rukávem

Šaty s dlouhým rukávem

Oversize Dresses
Šaty s krátkým rukávem


Šaty s dlouhým rukávemTunics Dresses
Šaty s krátkým rukávem


Šaty s dlouhým rukávem


Mějte se v lásce,

Komentáře

 1. Hezké šaty.. Moc se mi líbí ty s dlouhým rukávem :-)

  Nela z Beauty Charm
  GIVEAWAY - O krásné šperky

  OdpovědětVymazat
 2. Nejvíce se mi asi líbí ty Maxi Dresses s krátkým. Ty jsou překrásné! :)

  OdpovědětVymazat
 3. Ty šaty jsou boží, přesně tohle je můj styl :)
  Denisse Beauty

  OdpovědětVymazat
 4. Great selection:) I like it:)
  Have a nice weekend!:)
  kisses

  http://irreplaceable-fashion.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 5. Wow, některé bych brala hned, jdu se na stránku mrknout. Díky za tip :)

  OdpovědětVymazat
 6. Na druhém obrázku uprostřed ❤ asi si nějaké objednám.
  Italianfashionpasta.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 7. Teto eshop jsem dosud vůbec neznala a musím uznat, že všechny modely, které tu na blogu jsou ukázané jsou opravdu krásné, musím eshop ihned omrknout :)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

INSPIRACE: Krátké vlasy

Připadá mi, že v poslední době jsou jen dva typy stylů vlasů, které momentálně frčí, a to krátké vlasy a ofina. No a dnešní článek bude právě o krátkých vlasech.
Upřímně? Já to úplně miluju, a kolikrát mám chuťse tak nechat ostříhat i já. Ale své dlouhé vlasymám natolik ráda, že bych to prostě neudělala. Jo, už několikrát jsem se rozhodla, že se nechám ostříhat takhle na krátko, ale v momentě kdy sedím na kadeřnickém křesle a kadeřnice se mě zeptá, jak moc to chci ostříhat, vždy řeknu jen konečky nebo jen to, co je doopravdy nutné.

INSPIRACE: Ofina

Před dvěma lety jsem ofinu ostříhanou měla, nechodila jsem ji průběžně zkracovat do stejného tvaru, a tak mi za ty dva roky dorostla na stejnou délku mých vlasů. Ještě ke konci starého roku (2016) jsem si ji nechala ostříhat znovu, možná, že jsem ji chtěla trošičku jinak, ale zatím jsem docela spokojená. Jen musím přiznat, že je to opravdu pracnější s ní než bez ní.

Strouhaný kakaový koláč s tvarohem

Psaly jste si o nějaký tvarohový dezert a tak jsem vybrala tři a recept na jeden z nich se dozvíte právě teď! :)
Já tento recept dělala z poloviční dávky a to z důvodu, že jsem neměla doma dostatek ingrediencí. A přesto se mi to vešlo do kulaté koláčové formy.
Při tomto dezertu jsem si více méně zahrála na Babicu, když nemáte tohle, dejte tam něco jiného :D Ve výsledku ale koláč chutnal opravdu skvěle!!!