Přeskočit na hlavní obsah

Knihy, které bych chtěla v září přečíst


Ze začátku roku se mi dařilo držet si knižní tempo a přečíst za měsíc 3 knihy, před prázdninami se to ale nějak zvrtlo a nějak nemám ani pomyšlení na čtení knih. Avšak v měsíci září bych to chtěla změnit, ale vůbec netuším jak to zkombinuji se školou :/ Snad se mi to podaří.

#1 Sedm dní bez od Moniky Peetz
#2 Úterní ženy mezi bylinami a řepou od Moniky Peetz
#3 Pýcha a předsudek od Jane Austen
#4 Farma zvířat od George Orwell
#5 Povídky z jedné a z druhé kapsy od Karla Čapka


Mějte se v lásce

Komentáře

 1. Četla jsem Farmu zvířat od Orwella k maturitě. Pěkné dílo :)
  http://es-veronica.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já tu knihu četla podruhé a ani jednou se mi nelíbila :D Hold, každému se líbí něco jiného :3

   Vymazat
 2. Já přes prázdniny přečetla 10 knih :) A to jsem měla ještě spoustu brigád a trávila čas s přítelem :) Teď přes školní rok to bude horší, ale ráda bych to udržela u 4 knih za měsíc :)
  Budeš dělat i recenze na ty knihy? :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zatím nemám v plánu dělat recenze na knihy, od toho je spoustu jiných blogů, ale popřemýšlím o tom ještě :)

   Vymazat
 3. Já jsem se teď do čtení pustila, protože jich mám plno do povinné četby ale chci i nějaké knižní recenze na blogu :)
  Denisse Beauty

  OdpovědětVymazat
 4. Já jsem teda přes prázdniny konečně četla knihy, které nejsou zařazené do maturitního seznamu, takže jen knížky, které mě baví a sama jsem si je vybrala a které upřednostňuju. Teď zase začínám číst ty doporučené a zatím je to o.k. :D Pýcha a předsudek je báječná kniha! <3

  Klára
  NARA blog
  www.natalieklara.blogspot.cz

  Nezapomeňte se zúčastnit GA: http://natalieklara.blogspot.cz/2015/09/sweet-next-50-giveaway.html

  OdpovědětVymazat
 5. Četla jsem všechno kromě Peetz a bylo to pěkné počtení. Orwel je hodně zajímavý a děsivý, pokud si to člověk promítne do skutečného života.

  OdpovědětVymazat
 6. Pýchu a předsudek bych si také jednou přečetla, ale nedávám si časové omezení, prostě doufám, že se mi ta kniha dostane jednou do rukou :)
  Lovies 47
  Zvu tě na GIVEAWAY o knihu, náhrdelník a pleťovou masku

  OdpovědětVymazat
 7. Farma zvířat mě také láká!:) akorát se dostat k tomu, abych si ještě vypůjčila.. :/
  verranda.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 8. Já právě čtu Hlavu XXII od Hellera #povinnačetba. Je to opravdu dobrá knížka. :) Tenhle rok mám štestí, že se v mém povinném seznamu objevily i knihy, které mě opravdu zajímají a ne jako utrpení v podobě příšerného Máje. Na mé vlastní knihy nemám čas ani o prázdniny. :/
  http://chaoticandglamour.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 9. Farmu zvířat a Pýchu a předsudek budu také číst, právě kvůli maturitě..Tak snad mě to alespoň trochu zaujme..Momentálně z povinné četby čtu Annu Kareninu a že by se mi teda nějak chtělo do těch skoro 900 stránek, no.. :D The Colorful Blog

  OdpovědětVymazat
 10. Ahoj. Na mojom blogu som ťa nominovala do Liebster Award Tag-u :) Budem rada, ak sa zapojíš ♥

  http://thebeautyworldbysima.blogspot.sk/2015/09/liebster-award-tag.html

  OdpovědětVymazat
 11. Pýchu a předsudek doporučuji :) Sama jsem tuhle knihu o prázdninách přečetla a to jsem si četla už po druhé a určitě si ji někdy přečtu i po třetí. Je to super knížka :)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

INSPIRACE: Krátké vlasy

Připadá mi, že v poslední době jsou jen dva typy stylů vlasů, které momentálně frčí, a to krátké vlasy a ofina. No a dnešní článek bude právě o krátkých vlasech.
Upřímně? Já to úplně miluju, a kolikrát mám chuťse tak nechat ostříhat i já. Ale své dlouhé vlasymám natolik ráda, že bych to prostě neudělala. Jo, už několikrát jsem se rozhodla, že se nechám ostříhat takhle na krátko, ale v momentě kdy sedím na kadeřnickém křesle a kadeřnice se mě zeptá, jak moc to chci ostříhat, vždy řeknu jen konečky nebo jen to, co je doopravdy nutné.

INSPIRACE: Ofina

Před dvěma lety jsem ofinu ostříhanou měla, nechodila jsem ji průběžně zkracovat do stejného tvaru, a tak mi za ty dva roky dorostla na stejnou délku mých vlasů. Ještě ke konci starého roku (2016) jsem si ji nechala ostříhat znovu, možná, že jsem ji chtěla trošičku jinak, ale zatím jsem docela spokojená. Jen musím přiznat, že je to opravdu pracnější s ní než bez ní.

Strouhaný kakaový koláč s tvarohem

Psaly jste si o nějaký tvarohový dezert a tak jsem vybrala tři a recept na jeden z nich se dozvíte právě teď! :)
Já tento recept dělala z poloviční dávky a to z důvodu, že jsem neměla doma dostatek ingrediencí. A přesto se mi to vešlo do kulaté koláčové formy.
Při tomto dezertu jsem si více méně zahrála na Babicu, když nemáte tohle, dejte tam něco jiného :D Ve výsledku ale koláč chutnal opravdu skvěle!!!