RECENZE: Aussie - Šampon Frizz Miracle

středa, srpna 19, 2015

Tenhle šampon jsem zkoušela už před dlouhou dobou (nechtěla jsem tu recenzi přidávat hned, protože by jsi bylo spousta najednou, a protože tu dlouho žádná nebyla, tak ji přidávám teď) snad si ještě něco budu pamatovat.


Tento šampon je především určen pro vlnité či kudrnaté vlasy. Pomocí výtažku z modrého eukalyptu se zelektrizované prameny nebo neposlušné kratší vlasy vyhladí.


Abych pravdu řekla vůbec žádnou změnu jsem nezaregistrovala. Jediné pozitivum na tomto šamponu vidím vůni, která byla okouzlující, a taky to, že šamponu stačí dát málo, dělá totiž hustou pěnu a tak není třeba to nijak přehánět.

 
Šampon stojí kolem 150,- - 180,- Kč. Prodává se v DM a v Rossmannu, takže je dostupný poměrně dost. Hodně lidí hodnotí kladně tento šampon. Nicméně jsou i negativa v podobě, že někomu mastí vlasy a někomu naopak vysušuje. Ale každý to máme jinak a tak je to třeba vyzkoušet. Vzorečky se dají koupit u pokladen v DM.


Já bych si více Frizz Miracle nekoupila, dala bych přednost raději Miracle Shine, na který jsem už dělala recenzi a článek na ni najdete zde. :)

Mějte se v lásce

 • Share:

You Might Also Like

7 komentářů

 1. hi great post, yes, of course I would like to follow each other, and I'll follow, I hope.

  Sibaritismosdeinma

  OdpovědětVymazat
 2. O těhle šamponech jsem slyšela hodně, sama jsem ještě nevyzkoušela, ale možná by to stálo za vyzkoušení, ale ten Miracle Shine:)
  Verranda

  OdpovědětVymazat
 3. Ahojky, asi tři dny zpátky se na mém blogu také objevila recenze na Aussie, já zkusila řadu Micarle Moist a byla jsem s ní spokojená, akorát mi nesedl sprej na vlasy.. :)

  Victoria's Secret Mango Temptation

  OdpovědětVymazat
 4. Já momentálně testuju řadu miracle shine a jsem z ní docela nadšená :) a že se dají koupit vzorky u pokladny v DM, to jsem vůbec netušila :)

  OdpovědětVymazat
 5. Nedávno jsem nad ním uvažovala a pak ho zase vrátila do regálu. Teď nevím, jestli od toho očekávat zázraky :D :)

  Simply Janet

  OdpovědětVymazat
 6. Ještě žádný šampon od nich jsem neměla, ale přemýšlela jsem o koupi. Většinou, když kolem nějakých jdu, tak nejsou pro můj typ vlasů :D Že by zákon schválnosti? :D
  Buď chaotická, buď glamour!
  .-Eva
  http://chaoticandglamour.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 7. Hrozně dlouho jsem chtěla zkusit nějaký produkt od téhle značky,ale nikdy jsem se nedokopala k tomu, abych si nějaký koupila.Moc mi tvoje recenze pomohla,protože by koupě byla nakonec i zbytečná.Každopádně mě to stále láká a možná od nich zkusim jiný produkt :)

  www.sabihomolacova.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat