Přeskočit na hlavní obsah

Zeptej se

Ahojte! :)
Prázdniny konečně začaly a já mám v plánu se vám věnovat jak nejvíce to půjde :) A proto jsem se i rozhodla, že si založím Ask, kde se mě můžete ptát na otázky, které potom zveřejním i s odpověďmi tady na blog.
Přemýšlela jsem i, že napíšu i nějaký článek, kde se mě v komentářích můžete na něco zeptat, ale kdo by potom v archívu vyhledával takový článek? A tak jsem si tedy založila Ask :)

A toto je můj ask, kam mi můžete zasílat otázky :) Všem ráda odpovím :)


Mějte se v lásce


Komentáře

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

RECENZE: Aussie - Šampon Miracle Shine

Šampon od Aussie - Miracle Shine obsahuje perlový prášek, ten by měl způsobit lesk vlasů, a australský ženšen, který má vlasy posílit a dodat jim energii. 

Kryštof - Srdcebeat

Dnes se spousta lidí konečně dočkalo nového CD kapely Kryštof. Nové album nese název Srdcebeat. Jedno z nejvíce žádaných cd se dnes začalo prodávat v T-mobile prodejnách.
Pakliže máte rádi Kryštofy a nemáte cd (či přemýšlíte o koupi), koukněte se níže. :)

INSPIRACE: Ofina

Před dvěma lety jsem ofinu ostříhanou měla, nechodila jsem ji průběžně zkracovat do stejného tvaru, a tak mi za ty dva roky dorostla na stejnou délku mých vlasů. Ještě ke konci starého roku (2016) jsem si ji nechala ostříhat znovu, možná, že jsem ji chtěla trošičku jinak, ale zatím jsem docela spokojená. Jen musím přiznat, že je to opravdu pracnější s ní než bez ní.