Oriflame setkání

čtvrtek, května 28, 2015


Minulý týden jsme dostaly s mamkou pozvání na Oriflame setkání, které se konalo včera v hotelu Imperial v Ostravě. O co vlastně šlo? Na akci představovali novinky pro nadcházející katalog a vše kolem toho, ať už z čeho se vyráběli, přes jací lidé se podíleli na stvoření až k ceně. Mluvilo se i o úspěchu řady Ecollagen. Taky se zmínili o výrobcích, které nemají s kosmetikou moc společného, ale protože nevím jestli smím říct víc, řeknu jen to, že je se na co těšit. Nakonec se probíralo i cestování s Oriflame, o letošní návštěvě Egypta a v příštím roce... (Více v celém článku)

Celé toto setkání mě nadchlo, něco takového bych ráda jednou dělala. Získala jsem tam hodně inspirace, což je částečně i cílem Oriflame. V některých věcech mi dali jiný pohled na věc. Jako například, že všeho jde dosáhnout, pakliže si řeknete: "Právě jsem se rozhodla. A mám na to!" namísto slov, které používáme dnes a denně: "bohužel.", "možná", "uvidíme".

A teď už na pár fotek, které pro vás mám. Omlouvám se za případnou špatnou kvalitu, fotila jsem pouze mobilem, ale lepší než nic :)


 Tuto obálku měl každý kdo přišel položenou na židli. Co si myslíte, že se v ní skrývalo? Napište mi to, jsem hrozně zvědavá, co vás napadlo dřív, než jste se koukli. :)A jak už jsem zmiňovala výše, letos se letělo do Egyptu a příští rok (v roce 2016) se poletí do Turecka. Tak kdo se připojí k Oriflame, splní vše co má a poletí taky? :)

Mějte se v lásce

 • Share:

You Might Also Like

5 komentářů

 1. Jé, tak to muselo být super a ještě k tomu když jsi vyrazila i s mamcou. Je krásné, když spolu mamka a dcera mají hezký vztah a je i třeba si ho vážit, protože bych řekla, že je to už dnes celkem vzácnost :). A ty pozitivní business taktiky co zminujes jsou fajn a je i dobře, že vás je učí. Jsou dost dobré i pro život, pokud chce člověk určitých věcí dosáhnout :). Za sebe mohu jen doporučit spoustu skvělých businessovych a motivacnich knížek, které jsou na trhu k mání. Mně dost v životě pomohly v cestě za mými sny a i v získání lepšího a pozitivnejsiho života :)). Ale to je jen takový tip ;).

  Jinak jsem si teda myslela, že v obálce budou štětce a ono nic :(. I když tedy ty jsem moc ve vašem katalogu neviděla, tak možná proto :)

  OdpovědětVymazat
 2. Já mám oriflame docela ráda :) většina výrobků je fakt povedených :))

  Blond LADY

  OdpovědětVymazat
 3. Toto setkání vypadá opravdu velmi zajímavě :)
  Lovies 47
  GIVEAWAY

  OdpovědětVymazat
 4. od oriflemu mám len pár produktov, ale takáto akcia môže byť fajn :)
  ľúbezná

  OdpovědětVymazat