RECENZE: Ryor - Krém s fytosfingosinem na problematickou pleť

středa, dubna 22, 2015

Po měsíci je tady další recenze, tentokrát na krém od Ryoru, který je určen pro problematickou pleť, tedy z řady Aknestop. Stránky této značky popisují krém takto: Krém obsahuje přírodní aktivní látku fytosfingosin, která má výrazné antimikrobiální a protizánětlivé  účinky. Je určen na ošetření problematické, aknózní a mastné pleti.


-výrazně se zlepšuje stav pleti a omezují se projevy akné
-snižuje se tvorba kožního mazu

Já bych s tím tak úplně nesouhlasila, resp. moje pleť s tímto rozhodně nesouhlasí. Více se dočtete v celém článku ;)


Jak už jsem zmiňovala, krém by měl výrazně zlepšit stav pleti a měl by omezit projevy akné. Ačkoliv jsem nečekala, že by splnil výrazné zlepšení, doufala jsem alespoň v mírné zlepší, to ale nepřišlo. Vůbec mi nepomohl. Krém mi pleť o dost zhoršil a akné se mi ještě víc zvýraznilo. 


Slibuje snížení tvorby kožního mazu. Ani u tohohle se netrefili. Obličej jsem měla po něm lesklý a mastný. Jediné pozitiva jsou akorát vůně (ale k čemu vám je vůně, když krém nesplňuje to, co slíbili, jak na svých stránkách, tak na obalu a příbalovém letáčku) a lehkost krému.


Cena se pohybuje kolem 100,- až 120,- Kč za 50ml. Což mi nepřijde jako nějaká sláva vzhledem k tomu, že existují levnější a účinnější krémy. Na to, že se prodává i v lékárnách mě hodně zklamal. Za mě bych ho nedoporučovala, pokud opravdu trpíte problematickou pletí. Pokud by jste ho chtěly nejdříve vyzkoušet, zkuste se poptat v lékárně na vzoreček, či na stránkách této firmy.


Mějte se v lásce

  • Share:

You Might Also Like

0 komentářů